Sistem Güvenliği

Kolay Yönetici ‘nin barındırma ve teknik altyapısı ile en yüksek seviyede sistem güvenliğini sağlıyoruz. Dünya standartlarında ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda hizmet sunarken, değişen şartlara göre güvenlik konusundaki politika ve uygulamalarımızı değerlendirerek gerekli güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz.


Üst Düzey Güvenlik

Kolay Yönetici sunucularında kullanılan güvenlik sertifikası, kullanıcılar ve sistem arasındaki verilerin şifrelenerek güvenli şekilde transferini gerçekleştirmektedir. Kullanılan şifreleme standartları, bankalarda kullanılan şifreleme standartları tüm dünyada kabul görmüş Green bar - SSL sertifika" ile sağlanmaktadır


Kullanıcı Erişimi

Sizin tarafınızdan paylaşılmadığı sürece, sizden başka kimse hesabınıza ve verilerinize erişim sağlayamaz. Sadece, teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, izniniz üzerine yetkilendirilmiş KolayYönetici.com personeli destek amacı ile ilgili verinize ulaşır.


Kullanıcı Şifreleri

Kullanıcıların güçlü şifre yaratması beklenmektedir ve yarattıkları şifrelerin gizliliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur. Uzun süre açık kalan oturumlar otomatik olarak kapatılır.


Bilgi Paylaşımı

Kişisel bilgileriniz sizin onayınız olmadan kesinlikle paylaşılmaz.


Veri Yedeklemesi

Olası teknik problemlere karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılmaktadır.


Verileriniz güvende

KolayYönetici.com ile verileriniz bilgisayarınızda depolanmaz. Böylece bilgisayarınızın bozulması, çalınması ya da kaybolması durumunda, verileriniz tamamen güvende kalır.


Sisteme giriş için

Her zaman “ app.kolayyonetici.com ” adresinden giriş yaptığınızdan emin olun

Yayınlanma Tarihi 14.10.2015