Veri Güvenliği

Veri güvenliği ve gizliliği web tabanlı hizmet veren bir firma olarak üzerinde önemle durduğumuz konulardan bir tanesi. Yazılımda geliştirme yapılırken yazılım, sürekli test süreçlerinden geçiriliyor. Veri güvenliği konusunda daha detaylı bilgi için "Gizlilik Sözleşmesi" sayfasına göz atabilirsiniz.

Veri gizliliğini kullanıcı sözleşmemiz çerçevesinde korumayı taahhüt ediyoruz. Kolay Yönetici üzerinden müşterilerimize iş ortaklarımızla birlikte katma değerli hizmetler sunuyoruz. Sizin verilerinizi hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşmıyoruz.

Olası teknik problemlere karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılıyor ve bu yedekler 3 ay boyunca saklanıyor. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerine kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişmeniz mümkündür.

*** Kolay Yönetici ekibi olarak kullanıcı şifrelerine ve uygulama üzerinde girdiğiniz verilere erişimimiz bulunmamaktadır. ***